Zalesie oczami Wiktorii
Poniżej przedstawiamy państwu zdjęcia Zalesia wykonane przez uczennicę klasy VI – Wiktorię Frydrych.
Poniżej przedstawiamy państwu zdjęcia Zalesia wykonane przez uczennicę klasy VI – Wiktorię Frydrych.
19 października 2012 na Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Mycielewie, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem – p. Beatą Janicką zorganizował… Kontynuuj czytanie Kabarety charytatywnie
Miłosz Gratkowski, Hubert Chmura i Jacek Solarczyk byli bardzo pomocni w instalacji nowego wideo projektora w pracowni informatycznej. Samodzielnie namalowali… Kontynuuj czytanie Pomocni z III b
Dzieki staraniom dyrekcji przy oddziale przedszkolnym ustawiono atrakcyjne budowle dla naszych najmłodszych. Tekst i foto: Klaudia Stróżyk
W poniedziałek 15 października w Zespole Szkół w Mycielewie odbył się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 6… Kontynuuj czytanie DEN w Mycielewie
3 października 2012 r. odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia” w klasie I SP w Mycielewie. W obecności pani dyr.… Kontynuuj czytanie Pasowanie na ucznia klasy I
10 października 2012 r. w ZS Mycielewo odbył się praktyczny egzamin na kartę motorowerową. Polegał on na pokonaniu motorowerem do… Kontynuuj czytanie Motorowerowa widziana oczami „Syli”
9 października 2012 dzieci z klas 0-III Zespołu Szkół w Mycielewie miały okazję uczestniczyć w godzinnym pokazie cyrkowym na sali… Kontynuuj czytanie Cyrk w szkole
Następnego dnia, w czwartek klasa III wraz z wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do Piekarni Mechanicznej w Kcyni. Celem wycieczki… Kontynuuj czytanie WYCIECZKA DO PIEKARNI – ,,OD ZIARENKA DO BOCHENKA”
03.10.2012 r. dziewczęta klas V-VI SP. wraz z opiekunem p. A.Kulczyńskim, udały się do Kcyni, aby uczestniczyć w Mistrzostwach Gminy… Kontynuuj czytanie II miejsce w Turnieju Mini Piłki Nożnej Dziewcząt
11.09.2012 r. chłopcy klas VI SP oraz I gimn. wraz z opiekunem p. A.Kulczyńskim, udali się do Kcyni, aby uczestniczyć… Kontynuuj czytanie Zwycięstwo w III Turnieju Orlika w Kcyni
W środę, 26 września br. w Zespole Szkół w Mycielewie odbyło się spotkanie uczniów klas młodszych z policjantami, nt. bezpieczeństwa… Kontynuuj czytanie SPOTKANIE Z POLICJANTEM
W piątek 28 września na języku polskim klasy III. zorganizowały sąd. Na początek podzieliliśmy się na kilka grup i wyznaczyliśmy… Kontynuuj czytanie Rozprawa na lekcji
Klasa II wraz z wychowawczynią Magdaleną Tomkowiak przygotowała przedstawienia z okazji nadejścia jesieni. Całość przeznaczona była dla najmłodszej społeczności naszej… Kontynuuj czytanie Z okazji jesieni
W piątek, 21 września 2012 r., Burmistrz Kcyni Piotr Hemmerling wziął udział w podsumowaniu II edycji programu edukacji ekologiczno-łowieckiej „Myśliwi-Dzieciom,… Kontynuuj czytanie Wielki sukces ZS Mycielewo!
25. września 2012 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów 1 kl. gimnazjum połączone z otrzęsinami i… Kontynuuj czytanie Ślubowanie i otrzęsiny uczniów pierwszej klasy gimnazjum
14 września uczniowie klas 3 gimnazjum dołączyli do pielgrzymki podążającej z Szubina. Uczniowie śpiewając i modląc się szli w kierunku… Kontynuuj czytanie Pielgrzymka do Kcyni
20 września 2012 roku 42. uczniów Zespołu Szkół w Mycielewie, a dokładnie klasa VI SP, IIIb i część IIa gimnazjum… Kontynuuj czytanie Mycielewo na festynie
19 września minęła ostatnia szansa na zaliczenie testu na kartę motorowerową. Lista osób, które zaliczyły część teoretyczną zamieszczamy tutaj. Część… Kontynuuj czytanie Zdali testy na kartę motorowerową