Dzień Bezpiecznego Internetu 2015
12 lutego 2015 r. uczniowie szkoły (SP na 3., a Gimnazjum na 4. godzinie lekcyjnej) mogli uczestniczyć w apelu z… Kontynuuj czytanie Dzień Bezpiecznego Internetu 2015
12 lutego 2015 r. uczniowie szkoły (SP na 3., a Gimnazjum na 4. godzinie lekcyjnej) mogli uczestniczyć w apelu z… Kontynuuj czytanie Dzień Bezpiecznego Internetu 2015
Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mająca na celu zwrócenie uwagi… Kontynuuj czytanie Dzień Bezpiecznego Internetu
Program profilaktyczny „Bezpieczny Internet” Głównym celem programu jest uświadomienie uczniom, rodzicom i nauczycielom zagrożeń płynących z nieodpowiedniego korzystania z komputera… Kontynuuj czytanie Bezpieczny Internet – szkolenie
18 marca 2014 roku w Zespole Szkół w Mycielewie odbył się Gminny Konkurs Profilaktyczny dla uczniów gimnazjum. Zadaniem uczniów z… Kontynuuj czytanie Gminny Konkurs Profilaktyczny 2014
17 marca 2014 roku uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć film o uzależnieniu od komputera, przygotowanym przez uczniów II klasy gimnazjum z… Kontynuuj czytanie Bezpieczny Internet 2014
23 marca 2012 roku w Zespole Szkół w Mycielewie klasa II b gimnazjum zorganizowała przedstawienie z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.… Kontynuuj czytanie Dzień Bezpiecznego Internetu 2012