Multimedia

Uczniowie III b gimnazjum z wychowawcą Wawrzynem Nowakiem na Dni Otwarte przygotwali kolejny film pt. „Mycielator”. Tworzony był z myślą o prowadzonym u nas w szkole projekcie Szkoła z Klasą 2.0. Premiera nastąpiła 14 czerwca 2013 roku dla uczniów z Sipior i Rozstrzębowa z okazji Dni Otwartych w Zespole Szkół w Mycielewie

20 kwietnia 2013 r. Małgorzata Smorga — uczennica klasy IIIb gimnazjum zaśpiewała na Przystani Rzecznej w Nakle nad Notecią gdzie odbyła się impreza plenerowa pt. „Łączy nas Noteć”.

Występ wokalny Gosi Smorga z klasy II a gimnazjum na Kcynia Art Festiwal. Wg nas powinna mieć I miejsce!

III miejsce za występ artystyczny Zespołu Szkół w Mycielewie na Kcynia Art Festiwal organizowanym przez MGOK w Kcyni z okazji 750-lecia Kcyni i Dnia Dziecka.

Samorząd uczniowski przygotował Mycielewski Dzień Zdrowej Żywności (6 czerwca 2013 r.). W kategorii gimnazjum I miejsce przypadło klasie III b z wych. W. Nowak, w SP I miejsce przypadło klasie V z wych. A. Kulczyński.

 

Film stworzony przez 5 uczniów z klasy IIb (Paulina Ziarnek, Hubert Kuliberda, Eryk Chmura, Andrzej Gardas, Jacek Solarczyk) Zespołu Szkół w Mycielewie w ramach projektu pt. „Jak zachęcić uczniów z Rostrzębowa i Sipior do nauki w Mycielewie” z Informatyki pod okiem W. Nowaka. Projekcja filmu nastąpiła 22 maja 2012 roku na dniach otwartych.

31 marca 2012 r. gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych (gmina Kcynia). Zorganizowane w Zespole Szkół w Mycielewie. Opiekunem wygranych zespołów z ZS Mycielewo był W. Nowak. Nagrywał: Dominik Błochowiak

23 marca 2012 roku w Zespole Szkół w Mycielewie klasa II b gimnazjum zorganizowała przedstawienie z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

 

Wiadomości wykonane z okazji zakończenia gimnazjum w Zespole Szkół w Mycielewie. Przed filmem dzieci na żywo zagrały scenkę powrotu ze szkoły i włączenia telewizora.

 

Jasełka w Zespole Szkół w Mycielewie 2011. Reżyseria: Renata Szczepaniak, Nagrywał: Wawrzyn Nowak, Wykonanie: Uczniowie Zespołu Szkół w Mycielewie.

 

Występ z okazji 70. rocznicy śmierci Maksymiliana Marii Kolbe w Zespole Szkół w Mycielewie w wykonaniu klasy V SP i II a gimnazjum.

 

Mycielewo w TV Bydgoszcz 20 kwietnia 2011 r na temat budowy sali gimnastycznej.

 

Jasełka 2010

 

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej

Dodaj komentarz

Scroll to Top