Spektakl o tolerancji

W piątek 6 lutego br. na zaproszenie pani wicedyrektor P. Otto, do szkoły przyjechał teatr, który dla wszystkich uczniów wystawił sztukę o tolerancji.

Leave a Comment

Scroll to Top