11 grudnia rzesza uczniów z klasy 4, 5, 6, 7 i 8 wybrała się z opiekunami popływać w basenie wągrowieckim. Organizatorem przedsięwzięcia był Andrzej Kulczyński a wspierali go Anna Pyszczyńska i Wawrzyn Nowak.
11 grudnia rzesza uczniów z klasy 4, 5, 6, 7 i 8 wybrała się z opiekunami popływać w basenie wągrowieckim. Organizatorem przedsięwzięcia był Andrzej Kulczyński a wspierali go Anna Pyszczyńska i Wawrzyn Nowak.