Uczczono Dzień Kobiet

9 marca 2020 roku odbył się apel z okazji Dnia Kobiet zorganizowany przez klasę 6 w ramach działalności Samorządu Uczniowskiego.

Aleksandra Strzyżewska

Leave a Comment

Scroll to Top