Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

8 marca uczciliśmy wyjątkowo na apelu z okazji Dnia Kobiet, przygotowanego przez Samorząd Uczniowski. Realizacji przedsięwzięcia podjęły się Iwona Wojtkowiak i Agnieszka Chojnacka.

Były życzenia, kwiaty, prezenty, śpiewy i koncert na wiolonczeli w wykonaniu Alana Haka.

Foto WN

Leave a Comment

Scroll to Top