Ogłoszenie!!!

W poniedziałek 3 kwietnia obchodzimy w szkole Międzynarodowy Dzień Autyzmu. W tym dniu ubieramy się na niebiesko, ponieważ to kolor solidarności z autyzmem.

SU

Leave a Comment

Scroll to Top